• Najwyższe wymogi dla Państwa materiałów: Plomby zabezpieczające Unisto

    Unisto Sicherheitsplomben

Najwyższa jakość od 90 lat - plomby zabezpieczające Unisto

Plomby zabezpieczające marki Unisto służą do znakowania i zabezpieczania różnorakich środków transportu oraz cennych walorów i urządzeń. Zaplombowane kontenery, worki, wózki wolnocłowe (tzw. duty-free), skrzynki, gaśnice, gazomierze, wodomierze i liczniki energii elektrycznej są w ten sposób zabezpieczane przed manipulacją. Plomby zaciskowe, plomby o stałej długościkłódki plombujące, plomby butelkowe zgodne z normą ISO 17712: 2013plomby elektroniczneplomby do liczników i etykiety plombujące gwarantują zabezpieczenie na najwyższym poziomie oraz są dostosowane do różnych potrzeb klientów. Dzięki kreatywności i innowacyjności ciągle wdrażamy nowe rozwiązania służące optymalizacji procesów zabezpieczania na potrzeby naszych klientów w takich branżach, jak linie lotnicze / gastronomia, usługi pocztowe / kurierskie, banki i transport gotówki / kosztownościfarmacja, produkcja i dystrybucja produktów chemicznych, energetyka, transport oraz handel detaliczny. Oryginalność, bezpieczeństwo, jakość, innowacyjność i wzajemna komunikacja, stanowią o naszej sile już od ponad ośmiu dekad i tworzą fundamenty produkowanych pod marką UNISTO rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. 

Linie lotnicze 

Oferujemy Państwu optymalne rozwiązania w zakresie plomb zabezpieczających, doskonałe do wszel-kiego rodzaju zastosowań w Państwa branży, zarówno do wózków cateringowych czy do przewozu towarów wolnocłowych, skrzyń metalowych, apteczek pierwszej pomocy czy kontenerów cateringowych typu „High-Loader”. 

Link

Chemia / Farmacja

Najważniejsze zasady w Państwa branży to bezpieczeństwo, innowacja i najwyższe wymagania w zakresie jakości produktów. Oferując szeroki wachlarz najwyższej jakości plomb zabezpieczających, mamy ogromny udział w zapewnieniu Państwu istotnego wsparcia. Nasze rozwiązania doskonale sprawdzają się do wszelkiego rodzaju zastosowań, takich jak beczki, worki itp. 

Link

Poczta / Firmy kurierskie 

Dbałość o towary i obchodzenie się z nimi w sposób zapewniający, że dotrą one w nienaruszonym i nieuszkodzonym stanie do miejsca docelowego, to największe wyzwania, jakim kurier musi stawić czoła, aby zadowolić klientów. Zabezpieczamy Twój proces logistyczny i wysyłkowy, dostarczając plomby zabezpieczające do opakowań, z jakich korzystasz, tj. toreb do przenoszenia listów i paczek, stalowych pojemników oraz pudeł kartonowych. 

Link

Banki / Transport wartości 

Oferta skierowana do wszystkich banków, dostawców usług gotówkowych i przedmiotów wartościowych, którzy stoją w obliczu rosnących wymagań bezpieczeństwa. Opracowujemy i produkujemy bezpieczne rozwiązania plombujące, aby chronić Twoje pieniądze i przedmioty wartościowe znajdujące się w drodze przed ingerencją. Dzięki nam możesz przewozić swoje pieniądze i poufne dokumenty i cieszyć się wyższym poziomem bezpieczeństwa tych operacji.  

Link

Trasport

Nieważne, czy Państwa towary wysyłane są transportem szynowym, drogowym czy morskim – w każdym wypadku niezbędne jest zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Dlatego spełniamy wszystkie znane i uznane normy międzynarodowe, np. ISO 17712:2013, a także dochowujemy lokalnych przepisów celnych. 

Link

Sektor Energetyczny 

Nasze plomby zabezpieczające uwidaczniają próby manipulacji elementów systemów i urządzeń pomiarowych i zapobiegają nielegalnym poborom prądu, gazu lub wody. Operatorzy sieci mogą dzięki temu być pewni, że połączenia są prawidłowo podłączone i że nie zostały naruszone. Niezależnie od tego, czy jest to inteligentny licznik, licznik energii elektrycznej, wody czy gazu: nasza oferta obejmuje rozwiązania dla szerokiej gamy zastosowań i modeli liczników. 

Link

x

Newsletter

Subscribe to our newsletter